| ANAHsneaman a întrebat:

Buna am o problema cu calculatorul. Aseară când am deschis calculatorul toate iconitele erau la fel se deschid toate cu Word. Cred ca fratele meu mai mic a umblat la el iar eu nu știu ce să fac. În plus spunea ca google Chrome nu se deschidea asa ca l-a dezinstalat, iar acuma nu știu cum să intru pe net fiindcă nu am internet explorer sau vrun alt browser. Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-i bai! Uite pe aici: http://stealthsettings.com/......ows-7.html