| DOLFY a întrebat:

Buna am o problema cu Counter-Strike. Nu imi mai apare meniul, cand deschid cs nu imi apare alea in partea dreapta jos nev pleyer fint servar, optiunu, quic. In special mie imi trebuie optiuni pentru ami schiba numele. Am Counter-Strike WaRzOnE si am incercat sa il uninstalez din folderu unde e salvat da nu gasesc nimic de uninstalat. Sper ca ati inteles ceva laughing)
FUNDa

1 răspuns:
| PragaBoy a răspuns:

Daca vrei sa ii dai uninstall intrii in control panel la add or remuve programs. Optiunile acelea nu iti mai apar pentru ca ai intrat pe un sv si ti-a schimbat setarile cred laughing) dar un uninstall si apoi stergi folderul unde era in C:/ si ii poti da iarasi install