| Bidenci_Sorin_1993 a întrebat:

Buna,
am o problema cu laptopul meu, can veau sa vorbesc cu cineva pe skype cu castile bagate nu merge se aude pe boxele laptopului, btw folosesc niste casti de iphone poate e din cauze asta, astept niste saturi ce as putea face? scuze daca am gresit categoria. dau fundă

1 răspuns:
| WhOo a răspuns:

Vezi in optiuni la placa de sunet probabil e pusa sa redea doar pe difuzoarele de la laptop nu si prin jack, am avut si eu aceeasi problema si de acolo am rezolvat-o