| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu laptopul meu. De ceva vreme imi apare o eroare

http://weheartit.com/entry/254506381

link pentru a vedea poza. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

Ai avut cumva instalat antivirus AVG? Oricum imaginea este la rezolutie foarte mica si nu se vede concret mesajul de eroare insa cu siguranta este vorba de fisiere pe care nu le mai gaseste in momentul in care un program este rulat. Incearca sa pui o imagine mai clara sau doar cu erorile respective ca sa te putem ajuta.

| angelcore a răspuns:

Mda, inainte sa imi raspunzi invata limba romana. Multumesc pentru nimic.