| SWEETY777ffff a întrebat:

Imi puteti traduce si mie aceasta poza va rog? http://weheartit.com/entry/59077424 FUNDA

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Http://fitetraining.com/......-.jpg.Deci asta insemna Burpee.

| Nanami利 a răspuns (pentru Nanami利):

Ups.sterge-l pe deci si punctul din fata lui.

5 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Arde 100 de calorii
40 de sarituri
30 (cred ca suisuri dar nu stiu sigur)
20 salturi ghemuite
10....nu stiulaughing.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Arde 100 calorii, 40 de sarituri, 30 de suișuri, 20 salturi ghemuite, iar Burpee este un exercitiu care ne creste ritmul cardiac dar care in acelasi timp ne ajuta sa ne intarim muschii. Sper ca te-am ajutat! happy

| SWEETY777ffff explică (pentru ๖ClaSSic):

Sti la ce se refera prin suisuri?happy

| Nanami利 a răspuns (pentru SWEETY777ffff):

Adica stai intinsa apoi iti ridici picioarele si mainile ca sa iti atingi picioarele.(varful picioarelor.)