| Hang0ver a întrebat:

am o problema cu microfonul in steam/Cs:Go si nu reusesc sa ii dau de cap. Pe skype sau TS, ma aud ceilalti fara probleme. De indata ce vreau sa vorbesc in Cs:GO de exemplu, sunetul capturat de catre microfon se modifica cumva, caci tot ce aud ceilalti este o voce de robot si nu pot intelege ce vorbesc. Vi s a intamplat asa ceva? Stiti cum as putea sa rezolv asta?

3 răspunsuri:
| Silviu_Ionut_1981 a răspuns:

Salut,si eu am problema asta, si nu stiu cum sa ii dau de cap?

| Silviu_Ionut_1981 a răspuns:

Saluuuut, freee stiiu eu, am rezolvaat. Daca vrei sa iti spun cum am facut da-mi un mesaj pe discord

| Silviu_Ionut_1981 a răspuns:

Farte da-mi mesaj pe discord sa iti arat. Ma cheama F0r3st_T0r #3111