| Agentuu a întrebat:

Salut, m-ati putea ajuta sa-mi rezolv problema cuu microfonul de la laptop? Am win7 si cand vorbesc cu cineva pe skype se aude foarte incet, mai de mult am reusit o data sa-l fac sa mearga bine dar tot nu reusesc acum.

4 răspunsuri:
| WiLd121414 a răspuns:

Incearca setarile de la skype. Cand esti in conferinta cu cineva apasa pe butonul acela din dreapta plusului (nu ii stiu forma si mi-e lene sa intru pe skype.) si vezi acolo ca sunt vreo 5 tab-uri.Pe a 2-a parca sau prima, numai stiu este sunetul microfonului tau. Da-l la maxim big grin

| yoEdyyo a răspuns:

Salut!
In primul rand, ai instalat driverele audio?
In al doilea rand, daca te pricepi, desfa laptopul sau fa cumva ca sa cureti microfonul.De ce sa-l cureti? Se aduna praf pe el si nu se mai aud sunetele bine.
Sper sa iti fi fost de ajutor, funda?

| Agentuu explică (pentru yoEdyyo):

Hmm...acum imi amintesc ca am scapat acum 4-5 luni suc pe el.

| Agentuu explică (pentru yoEdyyo):

Multumesc pentru raspunsuri, am reusit sa-l fac, din neatentie la skype era setat gresit device-ul. Multumesc oricum.