| girlpoisson555 a întrebat:

am o problema cu o adresa de mail. Am un cont pe metin2.ro si mi-e facut pe o adresa de mail si am uitat parola, acum imi cere sa raspund la intrebarile de securitate, dar nu mai stiu raspunsurile. Cum as putea schimba e-mail-ul contului daca nu reusesc sa intru pe aceea adresa de mail?

4 răspunsuri:
| Morocanosul a răspuns:

Emailul contului nu-l mai poti schimba dar poti sa-ti faci un email nou.

| girlpoisson555 explică (pentru Morocanosul):

Bine. fac un e-mail nou. dar cum mut contul pe e-mailul nou? asta e problema mea.

| Morocanosul a răspuns (pentru girlpoisson555):

Asta e raspunsul:Nu potihappy

| girlpoisson555 explică (pentru Morocanosul):

Chiar?