| Jrr_Alex_1989 a întrebat:

.Am o problema cu un laptop ASUS cu sistemul de operare Endless OS.Si nu imi merge sa deschid fisierele executabile (.exe).Am incercat sa imi instalez Windows 7 Ultimate si imi cere sa instalez aplicatiile dupa AppStore.

1 răspuns:
| QzEcH a răspuns:

Daca acel laptop Asus poate rula numai Endless OS care este un sistem de operare de tip Linux, nu poti deschide fisiere.exe pe un astfel de sistem de operare.Pentru a iti instala un sistem de operare Windows de pe un sistem de operare Linux trebuie sa ai un CD care are Windows 7 ultimate pe el.