| krystalfox a întrebat:

am o problema in legatura cu jocul ourworld. cand sunt pe contul meu imi arata ca toti prietenii mei sunt offline sau unable to locate si cand vreau sa le scriu ceva pe whisper chat nu primesc mesajele si de fapt nu sunt offline sunt online doar ca la mine nu le arata locatia! ce pot face?

1 răspuns:
| Grigoo a răspuns:

Pai este posibil ca acest cont sa fie virusat pentru ca internetul nu a mers cum trebuia atunci cand ti l-ai facut, deci trebuie sa-l stergi si sa faci unul nou sau sa faci unul nou pe alta adresahappy