| SympathyKiller a întrebat:

Heii TPU. Aș vrea să primesc puțin ajutor. În legătură cu jocul IMVU. Mai demult, cam prin noiembrie mi-am șters contul din cauza unui incident cu alt jucător.iar acum vreau să îl recuperez. Dau pe Restore Account și primesc această eroare :

Restore Deleted Account

We're sorry, but we're unable to restore your IMVU account at this time.
Fundă celui ce mă ajută să rezolv problema. Vot restul. A, și scuzați dacă am greșit categoria.

4 răspunsuri:
| AlexandruManase a răspuns:

Încearcă mai târziu, posibil să fie de la ei.

| SympathyKiller explică (pentru AlexandruManase):

Am încercat și acum..nimic.Băgami-aș.

| ஐFluffyHeartஐ a răspuns:

Se pare ca momentan nu merge sa faci restore..Asa spun ei prin eroarea care ti-a aparut. Eu nu cred ca mai merge...Incearca alta data. Poate ai noroc si mergewinking. Sper ca am putut sa te ajut.
Bafta!