| Cry0gen a întrebat:

Am o problema la Counter-Strike 1.6.Recent am jucat pe un server si de azi imi apare mereu adresa serverului in meniu si cand apas "Find servers" se conecteaza la acel server instantaneu. Ce pot sa fac sa scap de problema asta?

Răspuns Câştigător
| NorbertNorbert96 a răspuns:

Aceasta se numeste REDIRECT, adica daca serverul X este cu redirect, toata lumea ce intra va primi acest redirect, si cand vrei sa te conectezi la un server te redirectioneaza spre acel server X. Si, nu poti face altceva decat sa intalezi din nou jocu. happybig grin