| Mus1k a întrebat:

Sallz TPU.:X. "{"} am Counter Strike 1.6 si de fiecare data cand il instalez apare pe meniu serverele pe care joc si daca dau Find servers se conecteaza automat la un server care nu stiu de el/

am avut peste 15 Counter dintre care 1 foarte bun dar facea la fel dati mi si mie un pont ca sa deruleze normal jocul! dau funda! sau un link cu un cs BOON

2 răspunsuri:
| Mus1k explică:

Ms head! sper ca merge. daca nu face fite primesti funda

| Byclick a răspuns:

Asa imi face si mie probabil ai cs bestial, cauta si tu servere pe google sau la prieteni si dai in consola "connect server"