| Radu_Florentyna_1999 a întrebat:

Buna,am o problema la pc nu stiu ce s-a intamplat, am ecranul mic si pe partea stanga si partea dreapta imi apare negru si desktopul in mijloc, nu stiu cum sa il fac la loc, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| TCosmin a răspuns:

Click dreapta pe desktop-> screen resolution, e acolo trebuie sa fie cu o idee(treapta) mai mica decat maxim.
Apply ->ok
CLick dreapta pe desktop, optiunesistem graphic, potrivire panou, scalare pe ecran complet. Asta daca nu ai windows xp. Eu vorbesc de windows 8 sau 8.1 Bafta