| UzZy94 a întrebat:

Salut,am o problema cred, cand aprind pc-ul nu imi mai apare sigla de la windows 7 este ecranul negru si dupa cateva secunde imi apare direct logo-ul cu Welcome si dupa desktopul. Este vreo problema? astept raspunsuri.Multumesc! FUNDA.

Răspuns Câştigător
| alexsmecher344 a răspuns:

Asa si mie imi apare nu este problema funda?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Nu e nici o problema. asta e doar un fundal animat. sunt diverse motive pentru care nu mai apare. fie ai umblat tu printr-o setare, fie ceva din registrii sau aplicatii pe care le-ai instalat recent.

Răspuns utilizator avertizat
| NumeciudatT a răspuns:

Stai lin nu este necesar sa-ti apara asta.