| AAAdelin a întrebat:

Cand pornesc calculatorul imi apare fereastra de cmd cu liniuta aceea sus in stanga si 99 in jos colt dreapta si sta asa, cu ecranul negru. Ce s-a intamplat? s-a virusat?
Am windows xp x64

3 răspunsuri:
| AAAdelin explică:

Sau poate ca m-a trollat PC-ul! Si-a revenit singur rolling on the floor

| Ryuunosuke a răspuns:

Poate ca e de la windows daca nu e de la windows e probabil sa ai virusi sau sa fii sters un program important

| Cristi19991999 a răspuns:

Poate sunt virusi sau e de la windows, cel mai bine du-te la un specialist