| ChowderR a întrebat:

am o problema! Si as vrea sa ma ajutati, dau funda! Cand pornesc hackul fishbot...intra in metin si apare : wrong metin2 version crc32, am cautat mai mult si nu gasesc, ati putea sa imi ziceti ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| alexmovila a răspuns:

Metin2 ro? acolo nu mai merge hack-urile de 1 an iti zic. iti zic ce trebuie sa faci prin 4 pasi:
1)stergi hack-ul
2)stergi un fisier din metin cu nume asemanator cu metin2.anti-hack
3)descarci si instalezi(daca nu trebuie instalat nu conteaza) hack-ul
4)daca nu poti face pasul 2 nu merge nimic! si daca merge pasul 4 e distractie placuta!
Funda pls

| alexmovila a răspuns:

Metin2 ro? acolo nu mai merge hack-urile de 1 an iti zic. iti zic ce trebuie sa faci prin 4 pasi:
1)stergi hack-ul
2)stergi un fisier din metin cu nume asemanator cu metin2.anti-hack
3)descarci si instalezi(daca nu trebuie instalat nu conteaza) hack-ul
4)daca nu poti face pasul 2 nu merge nimic! si daca merge pasul 4 e distractie placuta!
Funda te rog!