| sonnykid a întrebat:

Va rog lamuritima la o problema de la un hack mt2!
Este vorba despre un fishbot 3.0.7 cu DeleteHsield!
Sterg hsieldul din metin2 il bag pe al hack-ului bag starteru in metin2, intru in injector, dau click pe M2fish. dll ii dau Remove, dau pe Add si dublu-click
pe dll dau inject si cand pornesc starteru de la hack apare o eroare cu Wrong Metin2 version! CR24664:C465366, dupa imi porneste hacul si metin2 dar cand ii dau start la hack imi apare ceva in germana (tot eroare) cu 0000000 si ceva de M2fish. dll!
Daca a mai patit-o cineva si a rezolvato plz spuneti-mi si mie!
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Alex_7155 a răspuns:

Am patit-o si iti spun daca sti cum sa fac un joc daca eu dau pe el imi apare uneable to scene 3d

| sonnykid explică:

Alex eroarea de care zici tu inseamna : calculatorul tau nu suporta grafica 3D happy acum spune-mi cum rezolv problema cu hack-ul

| borosfranciscsebastian a răspuns:

Ajutor si mie imi da cand intr-un mt2 ro Cannot find SpeedTreeRt.dll reinstalin aplication si degeaba tot reinstalez

| borosfranciscsebastian a răspuns:

Hei mie imi da asa la mt2 ro Cannot find SpeedRteeRT.dll