| MaStErShOt a întrebat:

am gasit un fishbot de metin2 care mergea dar acum imi da o eroare: eci cand intru cu fish botu prima oara in metin imi da o eroare: WRONG METIN2 VERSION CRC32: C34B4EE1
apoi dupa ce intru pe cont si dau start la fish bot alta eroare : Zugriffsverletzung bei Adresse 0116B54D in Modul
'M2Fish. dll'. Lesen von Adresse 00000000

Ati putea stii care e cauza? Pana acum mi-a mers perfect si dintr-o data poc nu mai merge

4 răspunsuri:
| MaStErShOt explică:

Gasisem altu care mergea oricum, dar a mers cateva zile dupa care cei de la gameforce au facut mentenanta si nu a mai mers nici ala, am mai luat unu din asta cum ai dat tu si era virus:Win32 Sality.bh

| Comi123 a răspuns:

Asta este site-ul pentru Fish bot care merge 100% daca vrei...http://www.filesonic.ro/file/1695711941/M2Fish_4.0_Setup.exe

| MaStErShOt explică (pentru Comi123):

Lasa lasa ala e keylogger...ma crezi bou?

| Comi123 a răspuns (pentru MaStErShOt):

Nu e keylogger da crez ce vrei