| maryellen91 a întrebat:

am observat la o prietena ca are facebook-ul schimbat! nu stie cum a facut de s-a schimbat! cum a facut? si de ce s-a schimbat? pot sa o modific si la mine?(schimbarea e radicala
apare o bara verticala in stanga care se auto-ascunde cand ia cursorul de pe ea unde apare chatul si mesajele cu notificarile in dreapta)! imi place mult!

1 răspuns:
| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Site-ul Facebook a bagat un Timeline nou... eu mi-am facut acum un cont facebook si e cum zici tu. dar pe cel vechi nu cred ca poate aparea.
Bafta