| MiliardaraDeViseee a întrebat:

Heiii.
Prietena mea are facebook-ul diferit de al meu.
adica al meu este normal..cu chat-ul in dreapta, notificarile, cererile si mesajele in stanga.
Dar la ea este tocmai invers.
Chat-ul in partea stanga, iar acolo arata prietenii care sunt online, chiar daca nu deschide chat-ul.
Am intrebat-o cum a facut asta, iar ea mi-a spus ca a primit o cerere ..si a dat accept.
Si dupa a spus ca s-a schimbat facebook-ul asa.
Va rog mult de tot, spuneti-mi cum fac asta. VA ROG!

funda! :**

3 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Asa va avea toata lumea facebookul. Momentan e inca in varianta beta. Dupa cateva saptamani/luni asa o sa il ai si tu si eu si bunica si toata lumea. Numai cateva persoane l-au primit. Funda?

| DjYonutz a răspuns:

Si-a dat update facebook-ul ei si de acea ea il are diferit sau il are mai vechi am gasit si eu persoane care au asa!

| zuzualina a răspuns:

E arăboaică, numai ăia sunt inverși laughing.

Dacă se schimba Facebook-ul,, nu ar fi trebuit să primească toi utilizatorii așa ceva?!?!