| anonim_4396 a întrebat:

Am oprit chat-ul facebook pentru anumite persoane si acum as vrea sa il activez din nou dar nu mai stiu care sunt acestea.Cum as putea afla pentru care persoane e oprit chat-ul si cum il pornesc pentru toata lumeaDaca dau opreste chat si porneste chat-ul nu se deschide si pentru cei pentru care l-am inchis eu happy ma puteti ajuta v rog? Funda si vot.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Savin_Catalin_1969 a răspuns:

Buna, mergi la setari de confidentialitate si cauta persaone restrictionate.nu stiu daca va merge dar incearca.