| anonim_4396 a întrebat:

Am oprit chat-ul facebook pentru anumite persoane si acum as vrea sa il activez din nou dar nu mai stiu care sunt acestea.Cum as putea afla pentru care persoane e oprit chat-ul si cum il pornesc pentru toata lumeaDaca dau opreste chat si porneste chat-ul nu se deschide si pentru cei pentru care l-am inchis eu.ma puteti ajuta va rog? Funda si vot.

Răspuns Câştigător
| lavinia148 a răspuns:

Intri in chat si dai pe rotita mica (optiuni). Dupa dai pe setari avansate, si o sa iti apara Porneste chatul pentru toti prietenii, cu exceptia... Si o sa iti apara numele lor. Si ca sa pornesti chatul pentru ei, dai pe x-ul din dreptul fiecarui nume, dupa dai Slveaza.winking

2 răspunsuri:
| ciocoladi a răspuns:

Trebuie sa dai pe fiecare persoana in parte la chat pe butonasul ala micut de pe bara de la fereastra aia. Si o sa iti apara daca e blocat. Si verifici asa la toti, sau la cine consideri. Funda?

| FcSb_Alin_1983 a răspuns:

Dai pe fiecare persoana, si iti apare acolo cine este blocat. Si dai sus la chat la setari : nu stiu cum... Deblocheaza Chat-ul acestei persoane. Sau ceva de genu. Funda?