| MihaEla_8742 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor daca ma poate ajuta cineva. Am o problema cu conexiunea la internet! Intr-una din camere prind semnal de la o tipa care are reteaua unsecured, am doua linii semnal si merge binisor, numai ca in cealalta camera imi apare o conexiune la fel, unsecured insa cand dau connect imi apare connecting apoi la scurt timp connected numai ca imi apare no internet access! Si cand dau Diagnose imi scrie ceva de genu ca e retea publica si trebuie sa schimb setarile din network and sharing center...cum sa fac sa mearga! Mersi anticipat! Cine ma ajuta are funda!

1 răspuns:
| DesireMaria a răspuns:

Pai trebuie sa ii chemi pe cei de la internet si leexplici si iti fac ei calculatorul