| gabi096 a întrebat:

Am si eu o problema cu conexiunea la internet. In "network and sharing center" imi arata ca sunt conectat la doua retele: network si unknown network insa nu pot accesa netul. Daca dau un repair scrie ca sunt conectat la net dar paginile sunt "no responding". Ma puteti ajuta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| PROFESSIONAL a răspuns:

Intra la Change Adapter Settings si acolo ai toate retelele, dezactiveaza unknow si lasa network

3 răspunsuri:
| Sckipper a răspuns:

Start-Run-%windir%\network diagnostic\xpnetdiag.exe si de acolo iti pune windowsu niste intrebari. daca nu merge sa imi spui

| Fl0rIn a răspuns:

Poate fi de la placa de retea

| gabi096 explică:

Nu cred ca este de la placa de retea. am scris in run chestia aia si imi spune: windows cannot find c;\windows\network make you sure typed the name corectly and try again. si apropo am windows7