| adutzadragutza a întrebat:

Buna happy am si eu o intrebare am samsung s5230. Intrebarea mea este de fapt : daca se pot pune jocuri pe el ca am 8 jocuri ( de le tel) si este doar versiunea demo. O alta intrebare, adica mai mult o nelamurire, nu stiu sa fac prea multe pe el adica vreau sa stiu daca are si anumite smecherii fata de alte telefonehappy (funda cine raspunde macar la 1 din intrebari, la restul inteligent si raman datoare) daca se poate face ceva special cu el sau asa happy si o a 3-a nelamurire as mai avea : eu mi-am luat telefonul acum 7 luni, si la 2 saptamanii de cand l-am luat l-am zgariat pe ecran asa are 2 linii. Deci intrebarea ar fi : se poate face ceva ca sa nu se observe chiar asa rau confused sau l-ai zgariat si cu asta basta confused, la multi pe cere ii cunoss li s-a zgariat telfonele si happy nu stiu ma gandesc ca poate este vor solutie happy

Răspuns Câştigător
| batyk98 a răspuns:

Da poti sa pui jocuri dar trebuie sa fie in format.jar, in legatura cu sgarieturi schimba imagine de pe ecran si poate nu se mai observa. funda?