| IrinaAniri a întrebat:

Mi-am zgariat carcasa de la telefon crying si nu stiu cum sa repar, sunt 2 linii pe fundal argintiu, aveti vreo solutie ceva, va rog

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E solutie dar nu se poate face in casa, un vopsitor de masini se poate ocupa aplicand putin chit si slefuieste carcasa apoi o revopseste si ramane ca noua.

| IrinaAniri explică (pentru mgtow):

Eu an doar 2 zgarieturi de 5 mm fiecare, nu cred ca se poate face asa cum zici tu. imi pasa mult de telefon pentru ca e bun si l-am luat acum 2 zile

| mgtow a răspuns (pentru IrinaAniri):

De putut se poate problema e ca nu ai la cine sa o dai ca sa iti faca treaba.