| Izzy141 a întrebat:

Am un laptop lenovo si nu stiu de ce nu merge jocul MicroVolts. L-am downlodat, l-am instalat. Apoi dau pe Launcher. exe dau start game si cand da sa se incarce... mai pe la jumatate apare o eroare in care scrie :

"The instruction at 0x006b9b3b referenced memory at 0x00000010. The memory could not be read.

Click on OK to terminate the program."

Uitati si cum arata : http://i51.tinypic.com/34euvck.png

Plss e Urgent! Dau Funda si Vot :P!
Scz de categorie.

1 răspuns:
| JustMe_8048 a răspuns:

Aham...nu e mare chestie explicatia e simpla. Jocul nu accepta memoria integrata a placii tale de baza.Deci mai explicit in cazul laptopurilor sau a computerelor care au placa video incorporata in ceea de baza derularea jocului nu este posibila.Deci iti trebuie placa video externa, in cazul laptopurilor acest lucru nu se poate realiza ci doar in cazul PC`urilor. Da si tu funda nu uita happy