| Bia_3953 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare ..cum pot afla cine imi trimite intrebari cu anonim pe ask si daca respectivu isi sterge contu mai pot afla cine a trimis acele intrebari?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu poți.

| CarTooNXD a răspuns:

Am avut si eu un site gen ask. Nu l-am tinut deschis mult timp dar pot sa-ti spun ca nu se poate afla. Decat daca se uita cei de la ask in baza lor de date dar slabe sanse sa-ti ofere astfel de informatii.
Acum nu mai stiu. Se putea adresa intrebari cu anonim chiar daca nu aveai cont pe ask. Daca inca mai e asa.