| Jadis a întrebat:

Ok. Stiu ca s-am mai pus intrebarea de mai multe ori: "Cum se sterge o intrebare de pe TPU?". M-am uitat la acele intrebari si multi ziceau: "Du-te la contact si intreab-o pe Raluca". Uite n-am chef sa o intreb ca deja o mai primit intrebare de multe ori si n-am chef sa astept 5 luni pana imi trimite un raspuns. Deci, cum se sterge o intrebare?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ţi-o poţi raporta singură cu caracter irelevant. Şi se şterge cam în jur de 10 minute. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum altfel, asta e.sad