| Benyb a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare foarte importanta. Cat de rezistente sunt laptopurile ACER aspire?As vrea un raspuns cat mai detaliat pentru ca vreau sa imi iau un laptop si acer ar avea performanta buna in raport cu pretul.

Răspuns Câştigător
| BlackNights a răspuns:

Stii,cred ca totul depinde de noroc si cum se nimereste a fi laptopul. Unele sunt bune altele nu, poti avea si sonyu vaio si sa te lase mai repede decat un acer.Depinde si de cum il pastrezi(mai ales bateria)