| Benyb a întrebat:

am si eu o intrebare foarte importanta. Cat de rezistente sunt laptopurile ACER aspire? As vrea un raspuns cat mai detaliat pentru ca vreau sa imi iau un laptop si acer ar avea performanta buna in raport cu pretul. Si ziceti adevarul, nu doar ce miar place mie sa aud. OK?

Răspuns Câştigător
| MinnieRawr a răspuns:

Buna.vecinul meu lucreaza cu calculatoarele si cu laptopurile, iar acum o luna si eu mi-am luat laptop si a spus ca orice in afara de Acer, pentru ca se strica foarte repede.Eu am laptop Lenovo, l-am cumparat cu 18 milioane.
Acum,faci ce vrei, dar eu doar ti-am spus ce mi-a zis el.
O seara placuta.

xoxo, Ralucahappy

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Eu am un aspire 1360, de vreo 6 ani si nu am avut niciodata probleme cu el.singurul ''necaz'' ar fi ca acum e cam depasit, dar nici nu ma gandesc sa-l schimb.

| LeeJiEun a răspuns:

Buna! Eu zic sa iti cumperi pentru ca merge foarte bine.E rezistent si nu se blocheaza doar daca iti bagi 1000 de jocuri.straight face.In rest e supertongue. fundita?big grinbig grin

| MinnieRawr a răspuns:

Multumesc pentru fundahappy.

| Minniemousse a răspuns:

La mine asta ii al2`lea tot Acer Aspire si is multumita de el.Si eu chiar imi instalez orice laughing Mie mi se par bune happy