| Benyb a întrebat:

am si eu o intrebare foarte importanta. Cat de rezistente sunt laptopurile ACER aspire? As vrea un raspuns cat mai detaliat pentru ca vreau sa imi iau un laptop si acer ar avea performanta buna in raport cu pretul. Si ziceti adevarul, nu doar ce miar place mie sa aud. Ma astept la niste raspunsuri gandite.

Răspuns Câştigător
| ionut95gr a răspuns:

Sincer nu iti recomand un Acer.eu ti-as recomanda un ASSUS sau un DELL.eu de exemplu am un Asus k53s cu procesor i3, placa video nVIDIA geforce gt 520m, una din cele mai bune placi pentru jocuri, si ram 4 gb.pretul este 2400.eu cred ca este un pret-calitate bun.asa ca iti recomand acest laptop datorita faptului ca ai un procesor si o placa 2011.astfel poti rula multe aplicatii deodata fara sa sacadeze. sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| Benyb explică:

Ma da-mi si mie te rog id ul tau de mess.Mai am nevoie de niste sfaturi.id ul meu e---- benyyrr