| Nadya21 a întrebat:

Am si eu o intrebare legat de imvu si vreau sa stiu cum pot sa fac alti jucatori moderatori in roomul meu plz ajutati-ma si da daca e nevoie sunt vip ma rog... ajutor! cel mai bun rasp=fundita+Vot big grin va asteot cu raso mersi mult :*

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

| XxEmo4EverxX a răspuns:

Pai. du-te unde ai panoul cu toate camerele. Si acolo dai Edit la camera unde vrei sa faci pe cineva moderator. Acolo este o casuta intitulata "Moderators" acolo ii scrii pe prietenii tai! Nu uita sa scrii "Guest_" inainte prietenilor tai daca nu sunt VIP. Distractie placuta!