| pacurarseby a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare.Voi ce Need for speed va place mai mult?
Most Wanted sau World!

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

M-am jucat ambele NFS-uri.
NFS world este online, deci concurezi cu alti jucatori din lume. Adica poti sa solializezi, in rest, nimic interesant. Nu poti sa negociezi, sa faci schimb de obiecte etc., cu ei. Doar concurezi si poti sa vorbesti cu ei.
Este un joc online ( NFS world ) deci grafica nu este la fel de buna ca in alte NFS-uri, NFS Most Wanted avand o grafica net superioara. Deci mie, personal, imi place mai mult NFS Most Wanted.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HεεЌεЯε a răspuns:

Amandoua sunt minunate.dar eu iti cam recomand un NFS Most Wanted 2012, Iar daca nu iti merge 2012. Ti-as recomanda World..nu petru ca se descarca usor..ci ca e frumos si are si el dificultatile sale...

| Iluca_Wasyle_1977 a răspuns:

Mie imi place nfs world pentru ca e fain
dar si pentru ca se descarca usor