| Ady_Adrian_1994 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare... Vreau sa joc mortal kombat complet edition online am instalat steam si am bagat si cracku pentru online da nu imi gaseste adversari...stie cineva ce trebuie sa fac? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Daca ai putea sa joci un joc pirat in retea crezi ca producatorii ar mai avea bani sa faca jocuri noi? Daca ar putea lumea sa ia jocul gratis crezi ca ar mai cumpara cineva jocul?
Poti sa joci jocuri pirat doar pe servere pirat atata timp cat e servarul in picioare 2-3-5-7 zile mai mult n ai sa vezi deci daca nimeresti in intervalul in care e deschis da poti sa il joci dar din moment ce se fac update-uri periodice la versiunea oficiala dupa primul update nu vei mai putea juca nimic nu ai cum sa faci update la un joc pirat iar si chiar daca vei reusii nu ai cum sa ti un server in picioare de unul singur daca nu ai unul puternic si intra multi oameni vei avea ping si eventual va pica serverul + ca e costisitor sa intretii unul cine ar tine un server pirat deschis platind din banii proprii oh nu tot ce scrie pe net e adevarat poate ca a zis ca merge sa joci online doar ca sa pacaleasca lumea sa descarce de la el si sa faca bani pe urma oamenilor deci da mai bine pui banii la saltea si iti cumperi jocul oficial big grin