| alexaly a întrebat:

am si eu o problema am descarcat SA-MP si l-am instalat. am bagat un server la favorite (cel de la b-zone ca il stiu de pe cs) si am intrat pe server.Am apasat T si mi-a aparut CONSOLA apoi am scris in ea /register parola, apoi /login parola si nimic. Dupa am incercat /register pass / /login pass... nici asa. Ce as putea face sa meraga va rog frumos putin ajutor ca nu am jucat niciodat SA:MP si as vrea sa vad si eu cum e. Funda. Pls

Răspuns Câştigător
| DxQ a răspuns:

Schimbati numele, si dai /register pass dupa /login pass, dupa apasa pe SHIFT si va merge, funda?