| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a întrebat:

Am si eu o problema deci am instalat un windows 7 si nu ma lasa sa instalez driverele audio imi zice : " nu aveti autoritate sa instalati acest driver", si vreau sa il repar cat mai repede sa pot asculta muzica big grin Fundaa

3 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

No ai, dar ce te impiedica sa dai clic dreapta pe fisier\run as administrator? Atunci o sa ai happy
Daca win 7 a instalat deja sunetul (ai sunet) nu mai incerca, driverele vor intra in conflict si pc-ul nu se mai deschide dupa restart.

| Adrian25 a răspuns:

Ma la windows 7 normal se instaleza singure driverele cand il instalezi eu decate ori mi-am bagat windows 7 mi sa instalat singura placa video, audio...

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 explică (pentru Iwao):

Nu merge din partea dreapta de la run tongueam incercat