| DVLdrog a întrebat:

am si eu o problema la counter. De curand am incercat sa imi fac un server, am facut tot, mi-a reusit, dar cand am intrat in HLDS si am facut toate chestiile alea de acolo. Am dat start server si mi-a aparut "Starting dedicated server...", mi-a disparut si nu a mai aparut nimic, ma puteti ajuta va rog? Vreau sa fiu si eu admin.

1 răspuns:
| razvyaga a răspuns:

Vezi ca sa tii de unul singur un server este foarte greu. Incearca sa joci bine pe un server si vorbesti cu detinatorul, iar daca vede ca stii comenzi si stii si sa joci iti va da admin cu grad mare.
Iar la ce ai zis tu, Pc-ul il inchide automat daca este facut din HLDS din cs.