| TRT a întrebat:

Mi-am facut un server de cs exaxt cum spune aici : Http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html, ok. Apoi am intrat in hlds. exe am scris numele si parola, si am dat start server. Imi aparea ceva cu serverul trebuie restartat dar nu am bagat in seama si am dat cancel ( am incercat de mai multe ori si am dat si yes dar tot asa aparea ) Am intrat in cs 1.6 si am dat add server l-am bagat pe al meu dupa care am dat connect. Apoi imi spunea ceva gen : ai fost deconectat deoare ce ( cu eroare asta ) : bad file server is enforcing file consistency for models \ p_galil.mdl.

Stiu ca e cam lunga intrebarea dar ma puteti ajuta?
Ai un raspuns pentru TRT? plsplsplease

1 răspuns:
| St3fan97 a răspuns:

Da in primul rand trebuie sa dai restart la server (adica sal stingi si sal aprinzi dni nou ) apoi vezi daca ai inlocuit sv_la 1 cu 0 asa cum sp acolo si eu am patit la fel dar dupa ce am dat restart a mers!