| STeEaaNuuTtTzZz a întrebat:

Buna mi-am facut azi un server de cs prin hlds adica am intrat in hlds am pus nume la server asa si am intrat pe server am incercat comenzi dar nu mi-a mers niciuna de ce nu merg comenzile de admin? ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| LittleEvil666 a răspuns:

Buna! In primul rand ala e un server fara nici un plugin. Ca sa iti mearga comenzile de admin iti trebuie pluginul AMX al gasesti pe net plus multe alte pluginuri ca sa al faci calumea, serverul HLDS e de forma cel mai bine e sa iti faci unul de la zero sunt tutoriale pe net.

3 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Crezi ca daca este cea mai actualizata vei primii mai multe raspunsuri? Data viitoare fii mai atent/a unde pui intrebarile si mai citeste te rog regulamentul o data!

| STeEaaNuuTtTzZz explică (pentru ksuper31):

Ce ai bai?

| STeEaaNuuTtTzZz explică (pentru ksuper31):

Ce ai bai?