| Carol990 a întrebat:

Am si eu o problema pe ourworld cand intru pe site sa ma joc apare toata pagina neagra si nu pot face nimic... am incercat sa dau refresh, am incercat sa intru si de pe fb pe joc dar tot la fel apare. I s-a mai intamplat si altcuiva asa? Ce pot face?

1 răspuns:
| AndrraEu a răspuns:

Eu sincer nu stiu care e problema, dar ourworld il mai gasesti pe site-ul kizi. Cand intri pe kizi, in dreapte, sus, este o casut in care scrii ourworld ca sa il gasesti. Site-ul nu are virusi, dar daca nu a mers jocul nici pe site, nici pe fb...nu stiu daca o sa mearga pe kizi, dar poti sa incerci...eu acolo il joc