| geo_7859 a întrebat:

Buna am si eu o problema, primesc prea multe notificari pntru jocuri pe facebook, stie cineva cum sa fac sa nu mai primesc pentru ca eu nu intru in jocuri pe facebook! Pls help dau funda!

2 răspunsuri:
| nonamed a răspuns:

Cand dai acolo pe "cereri jocuri" te uiti bine acolo si o sa vezi ca sub invitatia aia de la joc scrie ceva de genu "blocheaza aplicatia". Dai pe ea si se blocheaza jocu ala si nu mai primesti cereri pentru acel joc. Asta trebuie sa faci la fiecare joc si daca candva vrei sa joci acel joc dar l-ai blocat, merge sa il deblochezi tongue

| angel22_5248 a răspuns:

Da intri in jocul respectiv la care primesti notificari si dai pe setari apoi iti apare undeva unde scrie "vrei sa primesti notificari pe imail? " si u dai NU