| IoNuTz96 a întrebat:

am si eu o rugamine, joc cs si nu prea stiu sa trag bine si am gasit pe net codu ala care are dungi albastre si rosii si trage direct la cap, dar problema e ca eu pe laptop nu am tasta end de pe care se activeaza separat, o am pusa pe tasta 1 de acolo din dreapta, adica pe tastele alea care se activeaza si se dezactiveaza pe num lock, si end il am pus pe tasta 1, si degeaba apas ca nu se activeaza codul cand intru in joc, ma poate ajuta careva pls? dau funda big grin va rog sad

1 răspuns:
| Fl0rIn a răspuns:

Hmm codul ala nu este bun te poate detecta usor mai bine foloseste silent aim http://www.maximamspus.ro/jocuri/coduri-counter-strike/