| Hardy2000 a întrebat:

Am si eu un cont pe metin2 lunaris si am uitat parola imi ziceti cum mi-a aflu? Multumesc

6 răspunsuri:
| Ideea a răspuns:

La sectiunea "Am uitat parola" sau te uiti la e-mailul de activare a contului. Sau retrimitere e-mail de activare.

| An0oNim0uS a răspuns:

Pai da la parola pierduta si o sa vezi acolo o sa-ti ceara numele la cont- id la joc cu care te loghezi si adresa de email pe care ti-ai facut contul Mult Noroc

| Hardy2000 explică (pentru An0oNim0uS):

Nu merge, nu imi cere nimic imi zice o propozitie in franceza si atat nu imi cere nimic

| Hardy2000 explică (pentru An0oNim0uS):

Am incercat dar imi zice o propozitie in franceza si atat nu imi cere nimic

| An0oNim0uS a răspuns:

Incearca sa contactezi pe cei din staf sau sa faci o reclamatie pe forum in legatura cu parola

| kiNgBOoS a răspuns:

CARE ma ajuta si pe mine mi-am uitat parola de la Metin2 HotStyle :contactati-ma la id meu:claudiuyo224