| deniedaccess a întrebat:

am sims freeplay pe iphone si am reusit sa ii mut impreuna,sa ii casatioresc dar habar nu am cum sa ii pun sa faca un copil,am auzit de optiunea relax dar mie nu imi apare si doar cu whoo-hoo nu merge, FUNDA!

1 răspuns:
| Alexalice10 a răspuns:

Cumperi de la magazinul de copii un pătuț si il pui in casa unde sta un cuplu casatorit. si ar trebui sa aiba un cerculeț deasupra. dai click pe el si ar trebui sa inceapa sa se incarce. nu iti va aparea imediat copilul, va trebui sa astepti cateva ore. succes.