| vLaD_9621 a întrebat:

Buna am steam si este banat doar un joc dintre ele jocul este modernwarfare 2 multyplayer problema este ca mi-am reinstalat windowsu si nu ma lasa sa descarc niciun joc de pe contul ala de steam. uitati ce zice cand dau sa le instalez: momentan serverele steam sunt prea ocupate pentru cererea ta revino peste cateva minute bla bla dau funda pentru cine ma ajua

1 răspuns:
| Ștefan058 a răspuns:

Trebuie sa il instalezi cand nu e lume pe server (ex. duminica, sambata tarziu)