| Mihai76992 a întrebat:

Am o mare problema la combat arms Europe cu care sper ca ma puteti ajuta...

Mia fost banat contul din cauza unui hack.

Miam facut alt cont ca sa pot juca, am sters hack-ul si cand bag contul imi zice ca e banat permanent. Orice cont bag zice ca e banat permanent.

Am crezut ca e ban ip, dar eu am ip dinamik si mi s-a schimbat de 4 ori pana acum si nimic(

astept niste sfaturi folositoare si va rog fara comentari fara sens.

PS:am reinstalat jocul de 3 ori

MULTUMESC si scuze pentru categorie dar n-am primit raspuns

1 răspuns:
| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Auu,ai suparat tare Nexonul,ai activat acum windows firewall si vreun antivirus? Un prieten a patit ca tine si a trimis E-mail la nexon,avea ascuns set-up-ul hackului,el zicand sa ii deblocheze contul, ca nu foloseste hack, acestia i-au trimis print screen cu el in timp ce juca, dar si cu locatia folderului cu hackullaughing, deci aia stiau tot ce misca in PC-ul lui.De formatat, ai formatat PC-ul? poate au ramas resturi de hack, aia sunt de fapt virusi.