| Mihai76992 a întrebat:

Am o mare problema la combat arms Europe cu care sper ca ma puteti ajuta...
Mia fost banat contul din cauza unui hack.
Miam facut alt cont ca sa pot juca, am sters hack-ul si cand bag contul imi zice ca e banat permanent. Orice cont bag zice ca e banat permanent.
Am crezut ca e ban ip, dar eu am ip dinamik si mi s-a schimbat de 4 ori pana acum si nimiccrying(
astept niste sfaturi folositoare si va rog fara comentari fara sens.
PS:am reinstalat jocul de 3 ori
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| lvl1000 a răspuns:

Banul nu s-a dat pe IP, ci pe CLASA DE IP.

Chiar si la IP-urile dinamice nu se schimba tot IP. ci doar o parte din el. O parte care e limitata. Ei ti-au dat ban pe toata partea aia.

1 răspuns: