| MakeLoveNotWar a întrebat:

De curand mi-am cumparat un nou pc si nu stiu ce placa video are (integrata sau dedicata) deci sa va zic ce scria in dxdiag...
Name: NVIDIA GeForce GT 730
Manufacturer: NVIDIA
DAC Type: Integrated RAMDAC
Approx. Total Memory: 3511 MB
Current Display Mode: 1280 x 1024 (32 bit) (60Hz)
Monitor: Generic PnP Monitor. Astept raspunsurile voastre :*.

Răspuns Câştigător
| danmidnight a răspuns:

Salut.este dedicata. dupa cum stii, daca comanzi online dar si la magazine este specificat acest lucru. Intel hd graphics stiu ca fabrica integratele, si mai stiu ca dacz pcul are slot pci expres pe langa integrata se poate adauga si una dedicata.numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: